Friday, 31 August 2012

Just Female Fall / Winter 2012

English  Loving these British Winter-perfect pieces by the hip Danish label Just Female. Scandinavian designers have become a fashion force to be reckoned with - their chic minimalistic designs are more desirable than ever before. Especially loving the brand's oversized coats - most probably will please myself with the purchase of the dark grey beauty on the second picture. And the long knitted dress is probably the cosiest piece of clothing ever - really need these garments in my life! Just Female Fall/Winter 2012 collection is available to buy now on asos.com.

Eesti  Meeletult meeldivad need briti talve kindlad rõivatükid lahedalt Taani brändilt Just Female. Skandinaavia disainerid koguvad maailmas üha enam kuulsust - nende shikid minimalistlikud disainid on jumaldatud nii stiilsete moetoimetajate kui ka poppide blogijate poolt. Eriti meeldivad mulle brändi ruumikad mantlid ja üsna tõenäoliselt premeerin end enne talve algust tolle isuäratava tumehalli võrratusega teisel pildil. Ja pikk beez kootud kleit kolmandal pildil on ilmselt üks kõige nunnumaid rõivaesemeid maailmas - mnjah, hädasti oleks vaja lausa kogu seda kollektsiooni! Just Female 2012 sügis/talvine kollektsioon on saadaval veebipoes asos.com.


Monday, 27 August 2012

Still stunned..

English  I have just arrived back from the incredible weekend with my boyfriend in Paris. Now I completely understand why this city is so famous for being the most romantic place on earth - it is just so beautiful I cannot even find words to describe it. Here is one snapshot of the morning walk in the gardens of Versailles, sporting an obligatory (in France!) breton-striped top with the oldie but goodie pair of DIY Miss Sixty shorts. You can also get a peek of my newly red hair :o)! More pics of the trip to follow soon.

Eesti  Olen just saabunud koos mehega tagasi imeliselt nädalavahetuselt Pariisist. Nüüd ma tõesti mõistan, miks see linn on üleilma tuntud kui kõige romantilisem paik maa peal - tema ilu on sõnulkirjeldamatu. Lisan siia alustuseks pildikese oma ühest hommikusest jalutuskäigust Versaille'i lossi aedades, kus outfit'iks valisin Prantsusmaal kohustusliku triibulise pluusi, mille paaritasin vanade ja armsate DIY Miss Sixty teksashortsidega. Pildil võib samuti piiluda minu uhiuut punast pead :o)! Peatselt postitan reisist ka pikemalt.

Friday, 24 August 2012

Take me to Paris!

I am on my way to the city I have wanted to visit for as long as I can remember and finally it is happening! So excited - pics to follow after the trip! Dès que vous voyez, mes chéris! <3

Sunday, 19 August 2012

It's time.

English  How cute is this tiny little owl watch from River Island? I am usually definitely a designer-watch-kind-of-girl (not to brag but designer watches are generally of much higher quality and straps last for years as opposed to a few wears) but I could not resist this gorgeousness when I spotted it on Asos. It's a snip at £15, so get it while you can! :-)

Eesti  Kui äge on see öökulli pildiga River Islandi käekell? Ametliku öökullifännina tundsin, et on lausa minu kohus see kell endale soetada ja minu käe peale ta ka sai. Ausalt öeldes eelistan ma tavaliselt disainerkellasid, seda mitte vaid nende nime pärast vaid pigem kuna need peavad ikka väga kauem vastu ja rihm püsib terve ja ilusana aastaid (samas kui odavate kellade rihmad vahel juba pärast paari kandmist väljavahetamist vajavad). Sel puhul tegin siis erandi ja jällegi sai Asoses "Buy now" nuppu vajutatud. Hind oli ka vägagi kättesaadav £15 ja postikulu on igale poole tasuta, seega - get it while you can! :-) xx

Sunday, 12 August 2012

Summer haze.

English Summer in England is the most special time. Mostly because sunshine in this country is rarer than winning the lottery (OK, maybe not that rare but anyway!) and when the sun finally does show itself it kind of changes the country and its people (including me) instantly (to the better!).
I am lucky to own a house with a good-sized private garden and there is nothing I enjoy more than spending time in my own little outside haven. Reading the latest Elle or Vogue with a vanilla ice-cream in my hand is my idea of paradise without having to step outside my home. I just don't want the day to end!
This dress is one very much-loved item in my wardrobe. Love the flowy fabric, reddish-brown colour and the cut is super-flattering. Cannot wait to wear it on some of my upcoming trips - Paris, Marbella and Malta will all be squeezed into my life in the next 2 months :-) Like many clothes in my wardrobe - this dress is also from Next.

Eesti Suvi Inglismaal on meeletult eriline aeg. Seda enamasti selletõttu, et päikesepaiste siinmaal on harvem kui loteriivoit (OK, võib-olla nüüd mitte nii harv, aga siiski!) ja kui päike otsustab end viimaks näidata, tundub mulle alati, et nii maa kui ka selle inimesed (kaasa arvatud mina) lausa muutuvad (kindlasti paremuse poole!). Terve juuni- ja juulikuu sadas siin iga jumala päev vihma, seega on päikseline august olnud kui kingitus kuskilt ülevalt :-)
Mul on rõõm omada maja mõnusalt suure aiaga (mis on siinmaal üsna luksus, kui sa just Roman Abramovich ei ole:) ning minu maailma lemmikum aeg on see, mille veedan oma aias. Vaniljejäätis käes, lugedes värsket Elle'i voi Vogue'i tunnen end kui maapealses paradiisis, ilma et peaksin kodust lahkuma. Ma tõesti ei taha, et see päev lõpeks!
Kleit pildil on üks väga armas ja hoitud riideese minu garderoobis. Armastan selle õhus lendlevat materjali, punakaspruuni värvi ja tagasihoidlikult seksikat lõiget. Ootan kannatamatult, kui saan seda juba oma tulevastel reisidel kanda - Pariis, Marbella ja Malta on kolm imelist kohakest, kuhu järgneva 2 kuu jooksul on plaan sammud seada.
Nagu paljud teised rõivatükid minu riidekapis, pärineb ka see kleit Next'ist.

Saturday, 4 August 2012

My most sought after is now mine.

English  Pheww. Never before I have been searching a pair of shoes for months until I finally found them. These strappy Zara babies have been featured in countless of fashion mags/blogs and I fell in love with the shoes as soon as I first laid my eyes on them at the start of the Summer season. Needless to say, every Zara store I went to had sold out of them, so in the end I was delighted to find them online about a week ago but today it seems they are already sold out.. Not sure how they were available in all sizes just a week ago and today there is no sign of the shoes on their website?
Anyway, I adore the Estonian flag colours on the sandals, also that toes are not as exposed as with most sandals which makes it OK for me to also wear them to work. Little silver studs add luxurious sparkle and a bit of fun to my tired feet :-) If you love the pair as much as I do make sure you run to your nearest Zara store asap, as I have a feeling they won't be around for long!

Eesti  Huuhh. Mitte kunagi varem ei ole ma mitu kuud järjest otsinud ühte kindlat kingapaari, kuni lõpuks leidsin! Need võrratud Zara rihmikud on olnud esindatud mitmetes moeajakirjades/blogides ja mina muidugi armusin neisse esimesest silmapilgust. Iga Zara pood, kuhu astusin, lootuses need kaunitarid eest leida, oli muidugi kõik paarid juba välja müünud ja ma ei tea, mis imega mul õnnestus umbes nädal tagasi ühe paari Zara kodulehelt endale soetada. Täna ei ole nendest seal kodulehel enam õhkugi, ei tea, kuidas nad 7 päevaga kõik suurused järsku välja müüsid? Mis seal ikka - ju siis oli see minu lucky day! :-)
Miks mulle need sandalkad kohe silma hakkasid,oli sellepärast, et nende värvid meenutavad mulle Eesti lippu. Jah - vaatamata sellele, et juba 8 aastat Eestist eemal elan, armastan ma oma kodumaad iga keharakuga ning kõik, mis mulle siin elades Eestit meenutab, on minu elamisse (ja jala otsa!) vägagi teretulnud. Samuti meeldib mulle nende kingakeste juures see, et varbad ei ole nii nähtaval kui tavaliselt sandaale kandes, mis lubab mul neid ka tööl kliendikohtumistel kanda. Armsad hõbedavärvi needid lisavad mõnusat luksuslikku sära ja ka killukese rõõmu minu väsinud jalakestedele! :-)