Saturday, 15 September 2012

Hooked by Fame

English  Does it ever happen to you that you see a perfume advert in a magazine and without ever smelling it you instantly know that this little bottle will find a way to your dressing table? This is what happened to me when I saw the ad of Lady Gaga's first fragrance Fame in the latest Elle. Although a huge fan of Lady G, I don't normally buy into these kind of commercial tricks, however the fact that the bottle is so gorgeous and the liquid in it is actually black got me hooked. I cannot wait to experience the smell inside it (just hoping it won't really smell like "blood and semen", as the famous lady herself described it:)! Packaging looks gorgeously dark, sexy and mysterious.. On a hunt for one now!

Eesti  Kas Sinuga juhtub vahel nii, et näed ajakirjas perfüümireklaami ja koheselt tead, et see pudel leiab tee sinu pesa seinte vahele ja seda ilma, et oleksid lõhna üldse kunagi tundnud? Just selline emotsioon tabas mind koheselt, kui viskasin pilgu Lady Gaga parfüümi "Fame" ("Kuulsus") reklaamile viimases Briti Elle's. Kuigi suur Gaga austaja, ei lange ma tavaliselt kuulsate inimeste nimeliste kaupade reklaami ohvriks, aga liiga sensuaalne pudelidisain ja musta värvi lõhnavedelik seal sees võitsid minu kohese tähelepanu. Olen lausa ärevil sellest, milline lõhn seal sees küll võiks pesisteda (väike lootus jääb, et see ei sarnane mitte mingil moel "vere ja sperma" hõnguga, nagu kuulus daam ise seda kuulutas)! Esmamulje on küll võrratult tume, seksikas ja müstiline.. Krediitkaart rahakotist välja ja ostlema!


3 comments:

 1. mul kipub tihtipeale nii olema, et näen kuskil parfüümi ad'i ja vaatan, et oi kui kena pudel: see peaks kindlasti mu peeglilauda kaunistama! poes nuusutades selgub aga, et lõhn ei ole siiski päris minu jaoks. Marc Jacobsi parfüümid on siinkohal suurepäraseks näiteks: imeilusad pudelid, kuid minu jaoks liialt magusad lõhnad. olen enda puhul märganud, et enamasti on nii, et mida lihtsam pudel, seda tõenäolisemalt lõhn mulle meeldib.
  see Lady Gaga pudel on tõepoolest väga-väga fierce välimusega, nii et ma kohe põnevusega ootan temaga kuskil "kohtumist" - kes teab, äkki läheb seekord õnneks ja mu peeglilaual maandub parfüümipudel, millel on tõeliselt vinge disain ja veel mõnusam lõhn :)

  ReplyDelete
 2. yes the bottle is gorgeous! But i didn't smell it yet. You got an amazing blog girl! So i follow you now, would be great if you follow us back and let me know what you think about our blog:) XX

  ReplyDelete
 3. Hi! Lovely pictures! I would like to invite you to know my blog, do you like? ;)
  www.mvesblog.com

  ReplyDelete