Sunday, 12 August 2012

Summer haze.

English Summer in England is the most special time. Mostly because sunshine in this country is rarer than winning the lottery (OK, maybe not that rare but anyway!) and when the sun finally does show itself it kind of changes the country and its people (including me) instantly (to the better!).
I am lucky to own a house with a good-sized private garden and there is nothing I enjoy more than spending time in my own little outside haven. Reading the latest Elle or Vogue with a vanilla ice-cream in my hand is my idea of paradise without having to step outside my home. I just don't want the day to end!
This dress is one very much-loved item in my wardrobe. Love the flowy fabric, reddish-brown colour and the cut is super-flattering. Cannot wait to wear it on some of my upcoming trips - Paris, Marbella and Malta will all be squeezed into my life in the next 2 months :-) Like many clothes in my wardrobe - this dress is also from Next.

Eesti Suvi Inglismaal on meeletult eriline aeg. Seda enamasti selletõttu, et päikesepaiste siinmaal on harvem kui loteriivoit (OK, võib-olla nüüd mitte nii harv, aga siiski!) ja kui päike otsustab end viimaks näidata, tundub mulle alati, et nii maa kui ka selle inimesed (kaasa arvatud mina) lausa muutuvad (kindlasti paremuse poole!). Terve juuni- ja juulikuu sadas siin iga jumala päev vihma, seega on päikseline august olnud kui kingitus kuskilt ülevalt :-)
Mul on rõõm omada maja mõnusalt suure aiaga (mis on siinmaal üsna luksus, kui sa just Roman Abramovich ei ole:) ning minu maailma lemmikum aeg on see, mille veedan oma aias. Vaniljejäätis käes, lugedes värsket Elle'i voi Vogue'i tunnen end kui maapealses paradiisis, ilma et peaksin kodust lahkuma. Ma tõesti ei taha, et see päev lõpeks!
Kleit pildil on üks väga armas ja hoitud riideese minu garderoobis. Armastan selle õhus lendlevat materjali, punakaspruuni värvi ja tagasihoidlikult seksikat lõiget. Ootan kannatamatult, kui saan seda juba oma tulevastel reisidel kanda - Pariis, Marbella ja Malta on kolm imelist kohakest, kuhu järgneva 2 kuu jooksul on plaan sammud seada.
Nagu paljud teised rõivatükid minu riidekapis, pärineb ka see kleit Next'ist.

4 comments:

 1. ka mulle meeldib väga just see tagasihoidlik seksikas lõige kombineeritud mõnevõrra särtsakama värviga - täiesti super! näed selles väga hea välja ja kogu kirjeldust oli väga mõnus lugeda :)

  ReplyDelete
 2. Nice cute dress! The color looks perfect on you.

  Much love from the SABO SKIRT girls!
  SHOP: http://www.saboskirt.com
  BLOG: http://www.saboskirt.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Beautiful photos! So etherial.

  http://artfashionfurniture.wordpress.com/

  ReplyDelete